سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد به خاطر فرار از محرومیت تیم این باشگاه و شروع لیگ هجدهم با شش امتیاز منفی ناچار شده است به دنبال ارز دولتی باشد و تخلف کرده است.

حمیدرضا گرشاسبی که با تلویزین باشگاه پرسپولیس در حاشیه بازی دوستانه گفتگو می کرد در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم گفت: لیست ما تکمیل شده است و تنها وحید امیری و سروش رفیعی مانده اند که اگر این دو هم قراردادشان را نهایی کنیم دیگر جای خالی نداریم.

وی در مورد اینکه ارز دولتی که به استقلال داده اند اما به پرسپولیس نداده اند گفت: ما بعد از یک آماری مالی که از بازیکنان خارجی و کادر فنی خارجی و جرایمی که از طریق فیفا برای ما لحاظ شده بود برآورد کردیم و از آقای سلطانی فر خواهش کردیم که طی نامه ای درخواست ما را برای بانک مرکزی ارسال کنند.

گرشاسبی ادامه داد: یک ماه است که ما پیگیر هستیم اما هنوز پاسخ مثبت یا منفی را نداده اند.

وی با تاکید بر اینکه در رسانه رسمی باشگاه این موضوع را اعلام می کند گفت: ما خلاف کرده ایم تا پرسپولیس محروم نشود. به ما ابلاغ شده که به ما اجازه ندادند ارز آزاد خرید کنیم. اگر این کاررا نمی نمی کردیم باید لیگ جدید را با ۶ امتیاز منفی شروع می کردیم. روزی ۱۰ بار پیگیری کردیم اما پاسخ درست و مکتوبی را ندادند