به گزارش پرسپولیس پرشین آخرین باخت پرسپولیس در لیگ برتر مقابل همین پیکان بود و حال آن ها با درهم ریختگی طبیعی بعد از مساوی با تیم سختکوش گسترش به مصاف این تیم خواهند رفت. البته تساوی مقابل گسترش فولاد موضوعی نیست که هواداران پرسپولیس را خشمگین کند اما از دست دادن امتیازات خانگی و زدن دو گل در سه بازی هم می تواند موقعیت ذهنی بازیکنان و کادرفنی را کمی تضعیف کند.

اما مشکل اصلی پرسپولیس فقدان ۴ هافبک اصلی در این بازی خواهد بود. بشار رسن عراقی که همچنان در تیم المپیک عراق حضور دارد و کمال کامیابی نیا نیز احتمالا تا دربی خانه نشین است و روز گذشته نیز بدترین اتفاق ممکن برای برانکو در ورزشگاه آزادی افتاد تا ۲ هافبک دیگر را هم در اختیار نداشته باشد.

در بازی با گسترش فرشاد احمدزاده و وحید امیری کارت زرد گرفتند و بازی با پیکان را از دست دادند تا کار برای برانکو سخت و سخت تر شود.

در این شرایط، به نظر می رسد برانکو از زوج ربیع خواه و نوراللهی در هافبک دفاعی استفاده کند و مسلمان و نعمتی را یک خط جلوتر بازی بدهد. البته نوراللهی که پس از مدت ها به میادین برگشته، در بازی با گسترش نمایش خوبی نداشت و شاید تا زمان رسیدن به شرایط بازی، به عنوان یار تعویضی وارد زمین شود.

اگر نوراللهی فیکس نباشد، آدم همتی یا علوان زاده گزینه های برانکو برای بازی با پیکان هستند و حتی می توان شایان مصلح را نیز یکی از گزینه های آقای سرمربی برای رویارویی با مجید جلالی در نظر گرفت . مربی ای که همیشه مقابل برانکو و پرسپولیس یک سورپرایز در جیب خود داشته و به سرمربی سرخ ها باج نداده است.