آقای گل لیگ همچنان در انتظار افزایش رقم قرارداد خود با پرسپولیس است.

به گزارش پرسپولیس پرشین ، مدیران قبلی باشگاه پرسپولیس در عقد قرارداد مالی با بازیکنان خود توازن مالی را رعایت نکرده‌اند و همین عامل باعث نارضایتی یکی از آنها شده است. شاید برای خیلی از هواداران پرسپولیس غیر قابل باور باشد که قرار علی علیپور با پرسپولیس در فصل جاری ۳۶۰ میلیون تومان است. قراردادی که قبل از آغاز فصل پیش بسته شد و مدت آن هم ۴ سال است. در آن مقطع علیپور به خاطر مسائل شخصی نیاز شدید به پول داشت و مدیران وقت باشگاه پرسپولیس به شرطی حاضر شدند مشکل مالی علیپور را حل کنند که او قراداد ۴ ساله با رقم ۳۰۰ میلیون (همراه با سالی ۲۰ درصد افزایش) امضا کنند.

مدیران پرسپولیس در ابتدای این فصل با منشا قراردادی به مبلغ ۵۵۰ هزار یورو امضا کردند. قراردادی که دو ساله بوده و این مبلغ برای هر فصل است. در حال حاضر در کشورمان یورو ۵۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که با این حساب قرارداد منشا تقریبا ۱۰۰ میلیون کمتر از ۳ میلیارد تومان است. 

اگر بخواهیم قرارداد منشا و علیپور را با هم مقایسه کنیم بین آنها تقریبا دو میلیاردو پانصد میلیون اختلاف است.

اختلافی که دلخوری علیپور را در پی داشته و او مدت‌هاست که از مدیران باشگاهش خواسته قراردادش را افزایش دهند که خواسته او تا به امروز اجرا نشده است. البته قرار است گرشاسبی خواسته علیپور را در این فصل یا حداقل فصل آینده عملی کند تا او با روحیه و انگیزه بیشتری برای تیمش بازی کند.