گرشاسبی : عزممان را جزم کردیم امسال فینالیست آسیا شویم – جلسه نهایی ما با برانکو یکشنبه برگزار می شود

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:در بخش سازمانی باشگاه خلا داریم و از نظر قانوی باید این بخش پر شود تا دچار مشکل نشویم.

به گزارش پرسپولیس پرشین ، حمیدرضا گرشاسبی در پایان تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران، گفت: در بخش سازمانی باشگاه خلا داریم و از نظر قانونی باید این بخش پر شود تا دچار مشکل نشویم.

وی افزود: یک پست سازمانی ما خالی بود به همین خاطر خواستیم عرب که از مدیران کار کشته است برای پیگیری امور و کارهای اداری این مسئولیت را بر عهده بگیرد. عرب از مدیران کارکشته است. به هر حال در باشگاه نیاز داشتیم فردی باشد که در صورت نبود و در زمان هایی که در سفر هستیم کار باشگاه را پیش ببرد. او می تواند به ما کمک زیادی کند.

گرشاسبی در مورد پیشنهاد کی روش در خصوص حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی بعد از هر بازی لیگ به مدت دو روز، ادامه داد: یکی از اهداف اصلی ما کمک به تیم ملی است. برنامه ای در مورد موضوعی که به آن اشاره کردید به دستمان نرسیده و این موارد به ما ابلاغ نشده است. به محض ابلاغ این موضوع جلسه ای با کادر فنی برگزار می کنیم و نظر آنها را می پرسیم سپس با رایزنی هایی که می کنیم بهترین تصمیم را می گیریم که نه باشگاه دچار تضرر شود و هم تیم ملی بتواند به افتخارآفرینی خود ادامه دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه اعلام کرده بود روز شنبه یا یکشنبه بحث تمدید قرارداد برانکو قطعی خواهد شد تصرزیح کرد: روز یکشنبه جلسه نهایی را با برانکو برگزار می کنیم و مشکلی وجود ندارد قطعا این اتفاق رخ می دهد و شما دیدید برانکو امروز با علاقه و انگیزه بالا کارش را دنبال می کرد.

گرشاسبی در رابطه با اینکه اعلام کرده بود احتمال دارد محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات بخشیده شود و به همین خاطر درخواست کرده برانکو لیست بدهد، گفت: ما در هر دو بخش پیگیر این مسئله هستیم و وکیل خوب خارجی داریم که این مسئله را دادگاه پیگیری کند نتیجه را به اطلاع همه می رسانیم و از یک طرف هم به صورت رفاقتی به دنبال جلسه با مسئولان باشگاه ریزه اسپور هستیم تا بتوانیم این مشکل را حل کنیم امسال عزممان را جزم  کردیم فینالیست آسیا شویم، امیدواریم بتوانیم مشکل را رفع کنیم تا اگر برانکو در پستی نیاز به جابه جایی می بیند این اتفاق رخ دهد.

وی در رابطه با مشکل میزبانی تیم های ایرانی در دیدار مقابل حریفان عربستانی، گفت: هیأت رئیسه اجرایی مسابقات ابتدا اعلام کرد دیدارها به صورت رفت و برگشت برگزار می شود اما دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا نظر دیگری دارد در همین راست شنبه جلسه اضطراری در فدراسیون برگزار می شود که تمامی دستگاه های ذیربط و ۴ باشگاه ایرانی حاضر در این مسابقات در این جلسه حاضر می شوند تا در این مورد تصمیم گیری کنند.

.