به نظر مى رسد مدیران پرسپولیس در پرونده شکایت ریزه اسپور دچار اشتباه تاکتیکى شده اند.

حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس که به واسطه حضورش در هیات مدیره باشگاه از چند و چون پرونده شکایت ریزه اسپور از پرسپولیس و طارمى باخبر است، اخیرا اظهارنظر عجیبی در این باره داشته است.
او اعلام کرده پرسپولیس به دنبال توافق با ریزه اسپور است تا از محرومیت و جریمه ای که فیفا برای باشگاه ایرانی در نظر گرفته، کاسته شود.
عجیب است در شرایطی که پرسپولیس به حکم فیفا اعتراض کرده و آن را به دادگاه CAS ارائه کرده، چطور دنبال توافق با باشگاه ترکیه ای است.
پرسپولیسی ها مبلغ سنگینی را به دادگاه CAS پرداخت کرده، دیگر نمی تواند از محرومیت خود در این پرونده کاهش دهد. قبل از اینکه استقلال و تراکتورسازى با شکایت بازیکنان و مربیان خارجى محروم شدند، مجبور شدند در عین محرومیت مطالبات و جریمه های در نظر گرفته شده را به بازیکنان سابق خود پرداخت کنند.
حالا پرسپولیس هم که نزدیک به ٨٠٠ هزار یورو از سوی فیفا جریمه شده، باید در هر صورت محرومیت خود را سپرى کند.
علاوه بر اینکه تا زمان نقل و انتقالات زمستانى چیزی باقی نمانده و سرخپوشان نمی توانند طبق حکم فیفا بازیکن جذب کنند. همچنین بعید است مهدی طارمی حاضر شود جریمه سنگین ٨٠٠ هزار یورویی را متقبل شود. در حکم فیفا هم اشاره شده که باشگاه و بازیکن باید با هم این مبلغ را پرداخت کنند. البته طبق شنیده ها ریزه اسپور به دنبال گرفتن جریمه ٢ میلیون یورویى است و به مبلغ فعلی راضى نیست.
حالا باید دید مسئولان پرسپولیس متوجه اشتباه تاکتیکى خود می شوند یا جریمه سنگین ترى را متحمل می شوند.

.