به گزارش پرسپولیس پرشین ناصر محمدخانی چهره مطرح باشگاه پرسپولیس به شدت از علیرضا بیرانوند انتقاد کرده است.

محمدخانی بابت رفتارهای بیرانوند به نکته مهمی در خصوص پرسپولیس اشاره کرده و گفته در نهایت این نام پرسپولیس است که باقی می ماند و امثال بیرانوند با این گونه رفتارها خیلی زود فراموش می شوند.

علیرضا بیرانوند روز گذشته در دیدار مقابل پدیده رفتار توهین آمیزی را در قبال هواداران پرسپولیس نشان داد و عجیب آنکه امروز نیز به رفتارهای عجیبش در قبال پرسپولیسی ها ادامه داد. ناصر محمدخانی با اشاره به رفتار گلر پرسپولیس می گوید: این حرکات به هیچ عنوان پسندیده نیست بازیکنان باید به این نکته توجه داشته باشند که پرسپولیس قائم به فرد نیست و در سال های گذشته بازیکنان بزرگ زیادی در این باشگاه حضور داشته اند که در حال حاضر دیگر نامی از آن ها باقی نمانده است اما همچنان نام پرسپولیس وجود دارد و عاشقان این تیم با همه وجود به تشویق آن می پردازند. گنده تر از بیرانوند هم رفتند اما پرسپولیس ماند.

محمدخانی به نقش ویژه هواداران در تاریخ پرسپولیس اشاره کرده و گفته است: روح پرسپولیس با هوادارانش عجین شده است و مهم ترین رکن باشگاه آن ها هستند و بازیکنان باید تحت هر شرایطی به هواداران احترام بگذارند و بیرانوند هم از این قضیه مستثنی نیست و باید تا زمانی که پیراهن پرسپولیس را بر تن دارد به ارکان اصلی این باشگاه که همان هواداران هستند احترام بگذارد.